Tvrdnje da na estradi ne postoji iskreno prijateljstvo, Mia Borisavljević i Anabela su demantirale svojim primjerom. Naime, Anabela je ispričala kako je u najtežim momentima 2009. godine kada je bila očajna, razočarana u sve, nakon bračnog brodoloma, zapala u tešku krizu.
– Mia je uvijek bila uz mene, a jedan dan mi je poklonila crveni novčanik i rekla da će mi on donijeti sreću. Na moj komentar da u njemu treba imati novca, rekla je da ga je napunila njime i od tog dana mi je sve krenulo. Sreća me je ponovo sustigla. A ko zna šta bi bilo sa mnom da nje nije bilo – rekla je Anabela.
Ovo je pravi primjer da je prijateljstvo između dvije prijateljice moguće i u ovoj branši.







