Nakon promocije Nikolijinog spota “Opasne igre” bilo je raznih komentara, što će reći pozitivnih i onih pomalo škakljivih. Ti škakljivi su nas zanimali pa smo saznali da su kuloari šuškali da je Nikolija u spotu i previše slobodna i svoja.
No, ona je kao iz topa imala spreman odgovor tim “nevjernim tomama” pa je kazala da su sve to gluposti i da joj je nejasna ljudska zloba i ti zli komentari, a ona lično kaže da sve što je radila radila je sebi.
Važno je kaže da se ona i Relja super zabavljaju, pa i sa tim glupostima koji ih se ne dotiču, pa je onda dodala malo ulja na vatru kazavši kako na spotu sve izgleda kao sedam godina njenog provoda u Atini gdje je boravila, uključujući ludiranje, smijjeh, otkačenost…
A ako je vjerovati tim istim kuloarima šuška se kako je Nikolija ponovo trudna. To pretpostavljaju jer je njen stomačić ponovo zaobljen ili je pak ostao od prethodne trudnoće.



