Pomalo neuobičajeno za Severiunu da je na moru, a da nije u provokativnom izdanju.
Ona je imala zakazan nastup na Svetom Stefanu, tako da je iskorisitila vrijeme do koncerta da se fotografira. Pjevačica je bila u majivu, a plaže i biknija nije bilo na vidiku. Iako je već došlo vrijeme za plažu, pjevačica je sasvim iznenada promijenila planove i nije se kupala i sunčala, nego je upoznala ovo ostrvo koje već godinama važi za elitnu destinaciju u Crnoj Gori.







