Lijepa mlada pjevačica Dunja Fazlić nakon kraće pauze ponovo niže uspjehe. Angažirana je u brojnim muzičkim emisijama, a polahko i puni svoj rokvnik nastupima. Ostvarila je životnu ulogu postavši majka, Tie, a sudeći prema pjevačicinim fotografijama i klipovima na društvenim mrežama i kćerka je krenula maminim stopama. Tako je nedavno na jednom Dunjinom nastupu, gdje je pjevala za dječicu i Tia plesala sa ostalom djecom, pa se u jednom trenutku dočepala i mikrofona.
Pored povratka na muzičku scenu, Dunja se može pohvaliti i diplomom pravnice, a uskoro bi trebala i ispred svog imena dodati i prefiks magistrice „Prava“. Najviše vremena porovodi s Tiom i svojim prijateljicama, a najviše je nerviraju ljudi koji su negativno nastrojeni, pa se trudi izbjegavati ih.
Tako je nedavno izrevoltirana ponašanjem i pisanjem fb prijatelja i pjevačica se oglasila.
– Ne razumijem zašto su ljudi opsjednuti “dušmanima” i troše toliko energije i komentara na iste…Brate, živite život kako želite i mislite da je najbolje i ne obraćajte pažnju na druge. Ne trošite svoju energiju…Svima će biti lakše – kazala je Dunja.





