Nakon što je na našem portalu objavljeno kako je Šerif Konjević odbio pjevati u diskoteci u Rojtlingenu 11 jula zbog obilježavanja genocida koji je počinjen u Srebrenici, javio nam se Daniel Škorić iz “EX Gold Bar Tima”.
Kako tvrdi, 11 jula se ne otvara nikakva diskoteka u Rojtlingenu, nego se pravi samo jedan Balkan Party.
– Kao drugo, gazdarica Dragana nije insistirala da po svaku cijenu pjeva Konjević. Bio je jedan razgovor na tu temu, da li je slobodan tu noć i kolika mu je cijena. Odmah nam je bilo rečeno da je slobodan i da je cifra za taj nastup 8000 eura i četiri avionske karte kao i četiri prenoćišta. O Danu žalosti nije bilo nikakvog pomena. Gazdarica je ponudila 6.000 eura bez bilo kakvih karata jer bi sve ostalo bilo previše za nju. Menadžer je tada rekao da će popričati sa Šerifom i nikada se više nije javio – tvrdi Daniel Škorić dodajući još jednom kako nije bilo govora o tome da neće da pjeva zbog Dana žalosti.





