Nakon što su nadležni organi u medijima pročitali da su se u utorak uveče potukle crnogorska manekenka Manda Popović i pjevačica Danijela Vranić, riješili su da slučaj uzmu u svoje ruke.
Tačnije, oni su na prvi razgovor pozvali biznismena Nebojšu Bojovića kod kojeg su ove dvije atraktivne crnke bile na slavi kako bi on prvi ispričao policiji šta se zapravo desilo. Osoblje lokala je takođe u toku jučerašnjeg dana bilo u policiji, a negdje oko 16 časova došla je i pjevačica Danijela Vranić.
Nadležni su od nje tražili da ispriča šta se tačno desilo i da li je Manda tukla na brutalan način kako su mediji pisali. Također, ovih dana će biti saslušana i Popovićeva.





