Da između estrade i političara postoji bliska i neraskidiva veza, dokaz je nedavni susret Mire Škorić i srbijanskog ministra odbrane Bratislava Bate Gašića.
Prvi čovjek Vojske Srbije i folk pjevačicu nedavno su ulovljeni u čvrstom zagrljaju. Čim su se vidjeli na proslavi 25 godina postojanja „Melos estrade“, na kojoj je Mira dobila nagradu, njih dvoje su jedno drugom poletjeli u naručje. Gašić je čvrsto zgrabio Miru, a onda su pali i poljupci. U obraz.
Škorićeva je u razgovoru s ministrom provela nekoliko minuta, a da im je susret i te kako prijao, pokazivali su njihovi osmjesi. Ona je samo rekla da su prijatelji i ništa više.






