Nakon što je “Express” u prošlom broju objavio vruće fotografije i SMS poruke koje je Senada Nurkić Maca razmjenjivala sa Emrahom Emšom, mladim pjevačem i učesnikom nove sezone “Zvezde Granda”, ovaj mladić se, kako nam je napisao, po prvi put našao u situaciji da ne zna šta da radi s telefonom.
– Neprestano je zvonio. Svi su pitali šta smo imali ja i Maca. Sve što sam imao reći izjavio sam u prošlom broju vašeg magazina. Na kraju sam morao isključiti telefon – priča Emšo koji i dalje šuti na svaki upit o Maci i njegovom odnosu s njom.
Nije želio komentirati ni priče po kojima je, poslije objavljenih fotografija, imao neprijatnosti u porodici, sa rodbinom…
– Bilo je onih koji su rekli da je to odvratno, da mi to nije potrebno ali ne mogu objasniti ljudima da novinarima ja ne mogu zabraniti da rade svoj posao. I ja bih bio sretniji da se to nije objavilo, ali sada je kasno – govori Emšo.
Da je i takav marketing dobar uvjerio se Emrah s obzirom na to da je poslije objavljenog teksta u našem magazinu primio najamanje deset ponuda za nastupe u nekoliko bh. klubova i restorana.






