Adreana Čekić počela je snimanje spota za novu pjesmu “Kraljica u zlatu”.
Cijela ekipa će narednih nekoliko dana na raznim lokacijama snimati ovaj video, a ono što je posebno zanimljivo je što je glavni maneken bivši momak Katarine Živković, Bane Janković.
Vjerujemo da će njihove zajedničke scene biti zanimljive, a da je Adreana riješila da spot bude visoke produkcije govori i fotografija na kojoj pjevačica pozira pored zapaljenog automobila. Ona nije brinula za to da li će joj se nešto desiti, ali je njen frizer stajao pored u strahu da njena kosa ne nastrada.







